Eski Seri NC Kontrol Üniteleri ve Giriş Çıkışlar

Tpa Compact 3

 

TPA Compact 3

 

Compact 3 24 volt DC gerilim ile çalışan bir PLC terminalidir. Tabanında Windows CE 6.0 İşletim sistemini barındıran Compact 3 serisi bu ürün, 7 inc ekranı ile 2 eksen kontrolü yapabilir ve toplamda 128 giriş çıkışı kontrol edebilir. Gerçek zamanlı işlem hızı 2 ms dir. Compact 3 üretimden kalkmış bir üründür.

Ayrıntılı Bilgi İçin Compact 3 Sayfasına devam ediniz.

 

Tpa Compact 5

 

TPA Compact 5

Compact 5 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Kontrol Ünitesi ( Numeric Control Unit ) terminalidir. Tabanında Windows CE 6.0 İşletim sistemini barındıran Compact 5 serisi bu ürün, PC kontrolü ile istenilen şekilde programlanabilir, 5 eksen kontrolü yapabilir ve toplamda 256 giriş çıkışı kontrol edebilir. Gerçek zamanlı işlem hızı 1 ms dir. Compact 5 Üretimden kalkmış bir üründür.

Ayrıntılı Bilgi İçin Compact 5 Sayfasına devam ediniz.

 

Tpa CN 2004

TPA CN2004

TPA CN 2004

TPA CN2004 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Kontrol Ünitesi ( Numeric Control Unit ) terminalidir. Tabanında Windows CE 6.0 İşletim sistemini barındıran Compact 5 serisi bu ürün, PC kontrolü ile istenilen şekilde programlanabilir, 4 eksen kontrolü yapabilir ve toplamda 256 giriş çıkışı kontrol edebilir. Gerçek zamanlı işlem hızı 1 ms dir. CN 2004 Üretimden kalkmış bir üründür.

Tpa Clipper 3

TPA Clipper 3

TPA Clipper 3

Clipper 3 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Kontrol Ünitesi ( Numeric Control Unit ) terminalidir. Tabanında Windows CE 6.0 İşletim sistemini barındıran Clipper 3 serisi bu ürün, PC kontrolü ile istenilen şekilde programlanabilir, 4-8-16 eksen kontrolü yapabilir ve çok sayıda giriş çıkışı kontrol edebilir. Gerçek zamanlı işlem hızı 1 ms dir. Clipper 3 üretimden kalkmış bir üründür.

 

Tpa Clipper 6P

TPA Clipper 6P

TPA Clipper 6P

Clipper 6P 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Kontrol Ünitesi ( Numeric Control Unit ) terminalidir. PC kontrolü ile istenilen şekilde programlanabilir, 32 eksen kontrolü yapabilir ve çok sayıda giriş çıkışı kontrol edebilir. Gerçek zamanlı işlem hızı 1 ms dir. Clipper 6P üretimden kalkmış bir üründür.

 

Tpa GreenBus Albre24

Greenbus Albre 24

Greenbus Albre 24

Albre24 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Giriş Çıkış Unitesidir. Albre 24 üretimden kalkmış bir üründür.

 

Tpa GreenBus Albre16

GreenBus Albre 16

GreenBus Albre16

Albre16 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Sayısal Giriş Çıkış Unitesidir. Albre 16 üretimden kalkmış bir üründür.

Tpa GreenBus Albrea

Greenbus Albrea

Greenbus Albrea

Albrea 24 volt DC gerilim ile çalışan yüksek hızlı bir Analog Giriş Çıkış Unitesidir. TPA Albrea üretimden kalkmış bir üründür.

 

Tpa Albstar

TPA AlbSTAR

TPA AlbSTAR

Albstar Greenbus çoklamak için kullanılan bir çoklayıcıdır. TPA Albstar üretimden kalkmış bir üründür.